<<september 2021>>
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Tunniplaan
Tervist edendav kool
stuudium
vepa

Olümpiaadidel, võistlustel, konkurssidel osalenud

 


2020/2021 õppeaasta

1) 5. juunill 2021 toimunud Vabariikliku Kunstiolümpiaadi lõppvoorus saavutas:

11. klassi õpilane
Eva Volver
II ja V koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

2) 13. mail 2021 toimunud Tartumaa Inimeseõpetuse olümpiaadil saavutas 8. klassi arvestuses:

8. klassi õpilane
Laura Tõniste
I koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

3) 10. mail 2021 toimunud Tartumaa jutuvestjate võistlusel saavutas 2. klassi arvestuses:

2. klassi õpilane
Hariette-Liis Kuus
eripreemia
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

4) aprillis 2021. aastal toimunud Elva omaloominguline luulekonkurss ,,Minu Eestimaa“ saavutas 7. klassi kategoorias:

7. klassi õpilane
Natasha Mi Lehis
1. koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

7. klassi õpilane
Marta Veber
4. koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

 

 

5) 16. veebruaril 2021. aastal Tartumaa 3.-4. klassi jutukirjutamise võistlusel saavutas 4. klassi arvestuses:

4. klassi õpilane
Gerda Blank
2. koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

3. klassi õpilane
Adele Teesalu
3.-4. koha
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe
 
 

 

6) 6. veebruaril 2021. aastal Tartumaa kunstiolümpiaadil saavutas gümnaasiumi arvestuses:

11. klassi õpilane
Eva Volver
1. koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus
 

 

7) 30. jaanuaril 2021. aastal Tartumaa bioloogia olümpiaadil saavutas 6.-7. klassi kategoorias:

7. klassi õpilane
Marta Veber
1. koha
Juhendaja õpetaja Stiina Lõhmus

7. klassi õpilane
Natasha Mi Lehis
3. koha
Juhendaja õpetaja Stiina Lõhmus

 

 

8) 2020. aasta novembris-detsembris filmi ,,Pàl-tänava poisid“ veebilinastuse vaatamise ja küsimustiku täitmise eest kiitus Ungari Kultuuri Instituudilt:

6. klassi õpilasele
 
 6. klassi   
 õpilasele
 
Rasmus Kivaste 
 
 
Aleks Murašov
 
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe 
 
 
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe 

 
10. klassi õpilasele
Triinu Kull
 
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe
 
 

 

 9) 2020. aastal Rõngu Rahvamaja korraldatud võistlusel Linnuliigid 2020 saavutas:

3. klassi õpilane
Gerlin Greenberg
3. koha
 

 

10) 17. novembril 2020 veebis toimunud Tartumaa luulekonkursil 1.-4. klassile saavutas:

2. klassi õpilane
Hariette-Liis Kuus
2. koha
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak

 

11) 8. novembril 2020 Elvas toimunud laulukonkursil Looduslaul 2020 saavutas:

2. klassi õpilane
Hariette-Liis Kuus
eripreemia
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

  

12) Oktoobris 2020 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu sihtasutuse fotokonkursil ,,Märka mind!“ saavutas:

3. klassi õpilane
Liisa Pehter
3 eripreemiat:
Maiustajate märkamine
Ägeda kivi märkamine
Pildilugu
 
 

 

13) 5. septembril 2020 Tallinnas toimunud vabariiklikul kunstiolümpiaadil saavutas:

11. klassi õpilane
Eva Volver
IV koha
sealhulgas:
   II koha koduse praktilise töö eest ja III koha kohapealse praktilise töö eest
Juhendajad õpetajad
                Kaire Kompus
                Raimond Lepiste
 


2019/2020 õppeaasta
 

1) 21. veebruaril 2020 Elvas toimunud Tartumaa vene keele olümpiaadil saavutas:

10. klassi õpilane
Antonii Mikko Raimo Kuusk
II koha
 
 
Juhendaja õpetaja Aleksandr Vdovenko

 2) 8. veebruaril 2020 Tartus toimunud kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas:

10. kl õpilane
Eva Volver
I koha
Lisaks:
- parim kodutöö käsitööplakat ,,Bauhaus 100“
- parim kohapealne loovtöö ,,Loo tool“
 
 
 
 
Juhendajad õpetajad
Kaire Kompus
Raimond Lepiste  
 
 
  
 

3) 8. veebruaril 2020 Lähtel toimunud Tartumaa ajalooolümpiaadil saavutasid

6-klasside arvestuses:

6. kl õpilane
 
6. kl õpilane
 
 
Kadri Otsing
 
Kristina Kingo
I-II koha
 
III koha
 
Juhendaja õpetaja Anne Leppik
 
Juhendaja õpetaja Anne Leppik
 
 

gümnaasiumi arvestuses:

10. kl õpilane
Antonii Mikko Raimo Kuusk
II koha
 
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 4) 7. veebruaril 2020 Kõrvekülas toimunud Tartumaa 3.-4. klasside jutukirjutamise võistlusel saavutas:

 

3. klassi õpilane
Gerda Blank
III-IV koha
 
Juhendaja õpetaja Anneli Sarnit

 

 5) 7. veebruaril 2020 Tartus toimunud Vabariiklikul etluskonkursil saavutas:

nooremas vanuserühmas
4. kl õpilane
Evert Kuus
 
eripreemia  
 
Juhendaja õpetaja Celia Arras

 6) 6. veebruaril 2020 tunnustati Aakres Elva valla silmapaistvaid sporditegijaid:

 

17-18aastaste hulgas tunnistati Rõngu Keskkooli 11. klassi
Kadi Kertu Elias
Aasta sportlikumaks neiuks Elva vallas
 
 
 
 
Õnnitleme

 

7) 1. veebruaril 2020 Ülenurmel toimunud Tartumaa bioloogiaolümpiaadil saavutas:

 

6. kl õpilane
 
6. kl õpilane
Marta Veber
 
Natasha Mi Lehis
 
I koha
 
II koha
 
Juhendaja õpetaja Merike Luik
 
Juhendaja õpetaja Merike Luik

 

 

8) 25. jaanuaril 2020 Elvas toimunud Tartumaa keemiaolümpiaadil saavutas:

 

9. klassi õpilane
Hardi Raudsepp
II koha
 
Juhendaja õpetaja Merike Luik
 

9) 24. jaanuaril 2020 Ülenurmel toimunud 2019-2020 õa Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas:

 

Tartumaa 10. klasside arvestuses:

10. klassi
 
10. klassi
Eva Volver
 
Eliisa Johanna Kesa
II koha
 
III-IV koha
 
 

9. klasside arvestuses:

9. klassi
 
 
Helen Kivisikk
IV koha
 
 
 

12. klasside arvestuses:

12. klassi
 
 
Kendra Talts
IV koha                               
Juhendajad õpetajad Celia Arras ja Rutt Viljaste
 
 
 

10) 16. jaanuaril 2020 Kõrvekülas toimunud Maakondlikul etluskonkursil saavutas:

 

4. klassi õpilane
Evert Kuus
I  koha  4.-6. klassi arvestuses
 
 
Juhendaja õpetaja Celia Arras

11) 15. jaanuaril 2020 Elvas sai Tartumaa saalijalgpalli MEISTRIKS Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus:

Hendri-Andres Kits,

Kris-Richard Russak,

Rait-Reinhard Russak,

Rasmus Kork,

Markus Kuris,

Urmo Nõlvak,

Hardi Raudsepp

 

12) 15. jaanuaril 2020 Elvas saavutas võistkond koosseisus: Mariliis Kiisla, Arete Kolk, Teele-Anete Laane, Karolin Kiisla, Regiina Kesküla, Gretlyn Koppel, Karin Väljaots Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis 

III koha 



13) 26. novembril 2019 Tartus Eesti Rahva Muuseumis toimunud 23. võistujoonistamisel ,,Mis asi see on?“ saavutas:

10. klassi õpilane
Eva Volver
III koha
ja
kuraatori eripreemia
 
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

  

14) 22. novembril 2019 Ülenurmel toimunud Maakondlikul luulekonkursil 1.-4. klassile saavutas:

1. klassi õpilane
Hariette-Liis Kuus
II koha
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak
 
4. klassi õpilane
 
Evert Kuus
 
eripreemia
 
Juhendaja õpetaja Erle Mägi
  

 

15) 2. novembril 2019 Elvas toimunud laulukonkursil Looduslaul 2019 saavutas:

3. klassi õpilane
Gabriel Feliks Jürviste
eripreemia
Juhendaja õpetaja Erle Mägi
 

 

16) 10. oktoobril 2019 JA Eesti poolt korraldatud üleriigilises 7.-9. klasside e-viktoriinis ettevõtlusest võttis osa 2470 õpilast, kelle seast

Rõngu Keskkooli 9. klassi Helen Kivisikk sai II koha

 
2018 / 2019 õppeaasta

 

1) 20. septembril 2018 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksul saavutas:

 

võistkond koosseisus
Kadi Kertu Elias
Kätlin Karjus
Kaspar Klein
Andres Leesma
Heidi Loot
Erik Luik
III koha
Juhendajad õpetajad
Priit Lehismets ja Kalev Külv

 

2) 4. oktoobril 2018 toimunud Junior Achievementi majandus- ja ettevõtlusteemalisel e-viktoriinil saavutas:

 

8. klassi õpilane
Hardi Raudsepp
Tartumaal III koha (jagab III kohta 5 õpilasega)
Juhendaja õpetaja Aleksander Tamm

3) 23. novembril 2018 Võnnu Keskkoolis toimunud Tartumaa luulekonkursil saavutas:

 

 
3. klassi õpilane
Evert Kuus
I koha
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak
 
 

 4) 27. novembril 2018 Tartus Eesti Rahva Muuseumis toimunud Ants Viirese 100. sünniaastapäevale pühendatud 22. võistujoonistamisel ,,Puud ja inimesed“ saavutas:

 

9. klassi õpilane
Eva Volver
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 5) 25. jaanuaril 2019 Nõos toimunud Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas:

 

9. klassi õpilane
Eliisa Johanna Kesa
I koha 9. klassi arvestuses
Juhendaja õpetaja Merike Luik

8. klassi õpilane
Hardi Raudsepp
II koha 8. klassi arvestuses
Juhendaja õpetaja Merike Luik


 

6) 31. jaanuaril 2019 Ülenurmel toimunud 2018-2019 õa Tartumaa Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 7.-8. klasside osas saavutas:

 

8. klassi õpilane
Helen Kivisikk
I koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

 

7) 6. veebruaril 2019 Nõos toimunud 2019. aasta matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas:

 

8. klassi õpilane
Hardi Raudsepp
III koha
Juhendaja õpetaja Silva Hinnobert
 

8) 7. veebruaril 2019 Elvas toimunud Tartumaa 3.-4. klasside jutukirjutamise konkursil 3. klasside arvestuses saavutas:

 

3. klassi õpilane
Oliver Levin
I koha
 
 
 
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak

9) 9. veebruaril 2019 Tartus toimunud Tartumaa kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas: 

9. klassi õpilane
Eva Volver
I koha
ja
eripreemia parima kodutöö eest
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

10) 7. märtsil 2019 Mellistes toimunud Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutas:

 
võistkond koosseisus
 
Kadri Adamson
Mariliis Kiisla
Eleonor Laas
Erik Nübek
 
I koha
 
 
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

11) 8. märtsil 2019 Nõos toimunud Tartumaa 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas:

 
5. klassi õpilane
 
Natasha Mi Lehis
 
II koha
 
 
Juhendaja õpetaja Anneli Sarnit

12) 18. märtsil 2019 Puhjas toimunud Saalihoki turniiril saavutas:

 
võistkond koosseisus
 
Hendri-Andres Kits
Kris-Richard Russak
Rait-Reinhard Russak
Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Andero Kesküla
 
 
    
III koha
 
 
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
 

13) 22. märtsil 2019 Rannus toimunud Laste lauluvõistlusel ,,Rannu kuldnokk“ saavutas

 
5. klassi õpilane
 
Eleonor Laas
 
II koha
 
 
Juhendaja õpetaja Erle Mägi
 

 

14) 26. märtsil 2019 Rõngus toimunud Tartumaa XVI koolinoorte teatripäeval omistati näitlejapreemia:

 

                               Timo Paatele

                               Evert Kuusile 

                                          juhendaja õpetaja Anu Ostrak

                               Aigar Vaalmäele

                                          juhendaja Aino Kommisaar

 

15) 28. märtsil 2019 Elvas toimunud Tartumaa Muinasjutuvestja konkursil ,,Onu Remuse lood“ saavutas

 

 
1. klassi õpilane
Timo Paate
I koha
 
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe
3. klassi õpilane
Evert Kuus
I koha
 
 
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak

16) 2. aprillil 2019 Rõngus toimunud Tartumaa lasteraamatupäeval ,,Rõõm lugemisest“ saavutas

 
  
5. klassi õpilane
Mariliis Kiisla
II koha
 
keskmise vanuseastme
luulevõistlusel
 
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste


17) 10. aprillil 2019 Elvas toimunud Elva valla koolide muusikaviktoriinil ,,Lähemale muusikale“ saavutas:

 

 
võistkond koosseisus
Eleonor Laas
Natahsa Mi Lehis
Emily Saaremaa
Laura Tõniste
II koha
4.-6. klasside seas
 
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 

18) 28. märtsil 2019 toimunud üle-euroopalises rahatarkuse viktoriinis saavutas:

 

 

võistkond koosseisus
Markus Kuris
Taavi Univer
Rasmus Kork
Hardi Raudsepp
Karin Väljaots
Jaana Peri
Helen Kivisikk
Loreen Marii Pedajas
 
parima tulemuse ja tunnistati Eesti parimate rahateadmistega klassiks  
 
Juhendaja õpetaja Aleksander Tamm

 

 

 

2017 / 2018 õppeaasta

 

1)  5. juunil 2018 Tartus toimunud Tartu linna ja Tartumaa 6. klasside programmi ,,Kaitse end ja aita teist“ lõppvõistlusel saavutas:

Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus
Regiina Kesküla
Gretlyn Koppel
Liis Aumann
Eva Lotta Everiin Miliste
Matteas Kolpakov
Hendri-Andres Kits
Kaimar Kalnitski
Reimo Nõlvak
III koha
Juhendaja õpetaja Celia Arras

2) 24. mail 2018 Ülenurmel toimunud Tartumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas:

 

võistkond koosseisus
 
 
 
 
 
 
Regina Riis
Liisa Sakson
Kadi Kertu Elias
Eva Maria Utso
 
I koha  
4 x 100m jooksus
T – A vanuses
 
9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
I koha
100m jooksus
T – A vanuses
 
 

 

9. kl õpilane
Kertu Kork
I koha kettaheites
T – A vanuses
 

 

8. kl õpilane
Liisa Sakson
I koha 800m jooksus
T – B vanuses
 

 

7. kl õpilane
Hardi Raudsepp
I koha 300m jooksus
P – B vanuses
 

 

9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
II koha kaugushüppes ja odaviskes
T – A vanuses
 
 

 

võistkond koosseisus
 
 
 
 
 
 
Andres Varik
Rainer Mõttus
Andres Leesma
Robin Paring
 
II koha  
4 x 100m jooksus
P – A vanuses
 
10. kl õpilane
Andres Varik
II koha kuuliviskes ja odaviskes
P – A vanuses
 

 

10. kl õpilane
Rainer Mõttus
II koha 800m jooksus
P – A vanuses
 
 

 

3) 19. aprillil 2018 Elvas toimunud Tartumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid:

9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
II koha 1000m jooksus
T – A vanuses
 

 

9. kl õpilane
Michell Naudi
II koha 500m jooksus
T – A vanuses
 
 
 

 

4) 15. aprillil 2018 Kongutas toimunud Laulukonkursil Tartumaa laululaps omistati Eleonor Laasile

eripreemia. Juhendaja õpetaja Erle Mägi
 

 

 

5) 6. aprillil 2018 Tartus toimunud Õigekirjaolümpiaadil saavutasid:

4. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
II koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

5. kl õpilane
Laura Tõniste
II koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

7. kl õpilane
Helen Kivisikk
II-III koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

 

6) 3. aprillil 2018 Elvas toimunud Muusikaviktoriinil ,,Lähemale muusikale“ saavutas:

võistkond koosseisus
Vanessa Sinijärv
Eliisa Varik
Jane Johanson
III koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

  

 

7) 28. märtsil 2018 Elvas toimunud Muinasjutuvestja konkursil 1.-3. klassi õpilastele saavutas:

2. kl õpilane
Evert Kuus
II koha
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak
 

 

8) 22. märtsil 2018 Tartus toimunud Sisekergejõustiku meistrivõistlustel saavutas:

9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
I koha 60m jooksus
T – A vanuses
UUS KOOLI REKORD

9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
I koha 200m jooksus
T – A vanuses
UUS KOOLI REKORD

 
9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
 II koha kaugushüppes
 T – A vanuses
UUS KOOLI REKORD

11. kl õpilane
Egle Tohver
I koha 200m jooksus
N – J vanuses
 

11. kl õpilane
Egle Tohver
III koha 60m jooksus
N – J vanuses
 

 

9) 17. märtsil 2018 Aakres toimunud Kooliteater 2018 Tartumaa piirkonnavoorus esines edukalt ja esindab Tartumaad kooliteatrite vabariiklikul festivalil

trupp koosseisus
Anna-Stiina Aavere
Oliver Levin
Meribel Anton
Hanna-Mirell Ilves
Eliis-Marie Lemvald
Anna-Maria Popovics
Erik Nübek
Martin Sulamägi
 
 
 
 
Juhendaja õpetaja Anu Ostrak

10) 17. märtsil 2018 Aakres toimunud Kooliteater 2018 Tartumaa piirkonnavoorus saavutas

 

4. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
noorema vanuseastme parim osatäitja
Juhendaja Aino Kommisaar
6. kl õpilane
Andero Ojamets
põhikooli parim osatäitja
Juhendaja Aino Kommisaar
 
 
 
 

 

11) 16.-17. märtsil 2018 Tartus toimunud Emakeeleolümpiaadi ,,Eesti keel kui riigikeel 100“ lõppvoorus saavutas

7. kl õpilane
Helen Kivisikk
III järgu
Juhendaja õpetaja Rutt  Viljaste

 

 

12) 9. märtsil 2018 Rõngus toimunud Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutas

 
võistkond koosseisus
Otto Kits
Laura Tõniste
Madis Repän
Kristin Varik
II koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

13) 9. veebruaril 2018 Elvas toimunud Tartumaa 6.-9. klassi neidude meistrivõistlustel saalijalgpallis saavutas

võistkond koosseisus
Teele-Anete Laane
Regiina Kesküla
Gretlyn Koppel
Grettel Kruusimaa
Loreen Marii Pedajas
Karin Väljaots
Liisa Sakson
II koha
Juhendaja treener Kristjan Moorast

 

14) 31. jaanuaril 2018 Elvas toimunud Tartumaa 6.-7. klassi koolidevahelistel saalijalgpalli meistrivõistlustel saavutas

võistkond koosseisus
Regiina Kesküla
Hendri-Andres Kits
Gretlyn Koppel
Kris-Richard Russak
Rait-Reinhard Russak
Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Karin Väljaots
II koha
Juhendaja treener Kristjan Moorast

  

 

14) 27. jaanuaril 2018 Tartus toimunud Kunstiolümpiaadi Tartu linna ja maakonna piirkonnavoorus saavutas

8. kl õpilane
Eva Volver
I koha  7.-9. klasside arvestuses
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

Eva Volver esindab 5.mail 2018 Tartumaad vabariiklikus voorus

  

 

15) 27. jaanuaril 2018 Nõos toimunud Keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas

8. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
III koha
Juhendaja õpetaja Merike Luik

 

 

16) 26. jaanuaril 2018 Ülenurmel toimunud Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas

 

7. kl õpilane
 
 
8. kl õpilane
Helen Kivisikk
 
 
Eva Volver
I koha 7.-8. klasside arvestuses
 
II koha 7.-8. klasside arvestuses
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste
 
 
Juhendaja õpetaja Celia Arras
 
 

 

17) 11. jaanuaril 2018 Elvas toimunud Tartumaa 6.-9. klassi koolidevahelistel jalgpallivõistlustel saavutas

võistkond koosseisus
Kris-Richard Russak
Rait-Reinhard Russak
Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Kösta-Villem Tatar
Raido Hurt
Randen Sakson
 
III koha
Juhendaja treener Kristjan Moorast

 

 

2017 toimunud vabariiklikul Konkursil ,,Minu Eesti 100 aasta pärast“ saavutas kujutava kunsti voorus

8. kl õpilane
 
 
8. kl õpilane
Eva Volver
 
 
Regina Riis
I koha
 
 
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus
 
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus
 

 

 

2017. aasta Tartu linna ja maakonna õpilaste jutuvõistlusel ,,Mina…“ saavutas

7. kl õpilane
Randar Jagor
eripreemia 6.-7. klassi arvestuses
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

 

 

Selgusid Euroopa Parlamendi noorteprogrammi Euroscola 2018 I semestri võitjad:

Rõngu Keskkool, Viimsi Kool, Rakvere Reaalgümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Lähte Ühisgümnaasium, Antsla Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Tallinna Tehnikagümnaasium, Tartu Kristjan Jaak Petersoni  Gümnaasium

 

Rõngu Keskkoolist sõidavad Strasbourgi Euroscolale 10.-11. klassi noored

 

Rõngu Keskkooli video https://www.youtube.com/watch?v=ZTZh8NvWUL0&feature=youtu.b

Idee autorid ja teostus Robin Paring, Andres Varik, Diana Soop, Liisa Tatar, Egle Tohver ja Heiko Viksi

 

  

10. oktoobril 2017 Kõrvekülas toimunud Ettelugemisvõistlusel ,,Kõik on kõige targemad“ saavutas

4. kl õpilane
Mariliis Kiisla
II koha
Juhendaja õpetaja Rutt Viljaste

 

 27. septembril 2017 Tartus Laulupeomuuseumis toimunud Joonistusvõistlusel ,,Mina ka…!“ saavutas

 

4. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
eripreemia
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus
 

 

 

14. septembril 2017 Ülenurmel toimunud Tartumaa maakoolide karikavõistlustel kergejõustikus saavutasid:

 

 

12. kl õpilane
Kristian Eensalu
I koha 800m jooksus
UUS KOOLI REKORD
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
 
 
 
 
9. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
I koha 100m jooksus
KOOLI REKORDI KORDAMINE
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
 
 
 
 
9. kl õpilane
Randen Sakson
I koha 800m jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
 
 
 
 
12. kl õpilane
 

 

2016 / 2017 õppeaasta

1) 13. septembril 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa maakoolide karikavõistlustel saavutasid:

noorema grupi jalgpallis
5. kl õpilane
5. kl õpilane
6. kl õpilane
6. kl õpilane
6. kl õpilane
6. kl õpilane
6. kl õpilane
7. kl õpilane
7. kl õpilane
 
 
Kris-Richard Russak
Rait-Reinhard Russak
Revo Kolk
Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Karin Väljaots
Liana Loorits
Kösta-Villem Tatar
 
 
II koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

vanema grupi jalgpallis
7. kl õpilane
7. kl õpilane
7. kl õpilane
8. kl õpilane
8. kl õpilane
8. kl õpilane
9. kl õpilane
9. kl õpilane
 
 
 
Kertt Lepik
Regina Riis
Liisa Sakson
Raido Hurt
Mait Mägi
Ingrid Pehter
Rainer Mõttus
Robin Paring
 
 
II koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

2) 28. septembril 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa meistrivõistlustel 8.-9. kl jalgpallis saavutasid:

Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Kösta-Villem Tatar
Raido Hurt
Christopher Luht
Rainer Mõttus
Robin Paring
Alex Saaremaa
 
 
II koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

3) 1. detsembril 2016 Varal toimunud Tartumaa maakoolide aastalõputurniiril saalijalgpallis saavutas võistkond koosseisus:

 
Rasmus Kork
Markus Kuris
Kösta-Villem Tatar
Raido Hurt
Kätlin Karjus
Rainer Mõttus
Robin Paring
 
 
III koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

 

4) 10. detsembril 2016 Elvas toimunud Tartumaa geograafiaolümpiaadil saavutas

 

7. kl õpilane
Eliisa Varik
I koha
Juhendaja õpetaja Liselle Tombak
 
 
 
 
 

 

2015 / 2016 õppeaasta

 

1) 15. septembril 2015 Ülenurmel toimunud Tartumaa Meistrivõistlustel jalgpallis olid võidukad:

 

võistkondlik I koht, koosseisus:
7. kl õpilane
Raido Hurt
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
8. kl õpilane
Christopher Luht
 
 
8. kl õpilane
Rainer Mõttus
 
 
8. kl õpilane
Robin Paring
 
 
8. kl õpilane
Alex Saaremaa
 
 
9. kl õpilane
Taimar Paate
 

võistkondlik II koht, koosseisus:
5. kl õpilane
Karin Väljaots
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
7. kl õpilane
Kertu Kork
 
 
8. kl õpilane
Kätlin Karjus
 
 
9. a kl õpilane
Diana Soop
 
 
9. a kl õpilane
Liisa Tatar
 
 
9. a kl õpilane
Egle Tohver
 

võistkondlik III koht, koosseisus:
4. kl õpilane
Kris-Richard Russak
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
5. kl õpilane
Revo Kolk
 
 
5. kl õpilane
Rasmus Kork
 
 
5. kl õpilane
Urmo Nõlvak
 
 
5. kl õpilane
Hardi Raudsepp
 
 
6. kl õpilane
Kertt Lepik
 
 
6. kl õpilane
Kösta-Villem Tatar
 

 2) 15. oktoobril 2015 Valguta Algkoolis toimunud Ernst Enno 140. sünniaastapäeval saavutas:

I kooliastmes
1. kl õpilane
Meribel Anton
I koha
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe

 3) 27. novembril 2015 Varal toimunud maakoolide saalijalgpalli aastalõputurniiril tuli:

Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus:
6. kl õpilane    Kösta-Villem Tatar
7. kl õpilane    Raido Hurt
8. kl õpilane    Kätlin Karjus
8. kl õpilane    Rainer Mõttus
8. kl õpilane    Robin Paring
9. b kl õpilane Taimar Paate
 
maakoolide meistriks (2001. aasta ja nooremate vanuseklassis)
Juhendaja treener Kristjan Moorast

 4) 29. jaanuaril 2016 Nõos toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas:

11. kl õpilane
Karin Pungas
I koha
teist aastat järjest
Juhendaja õpetaja Hanna-Stina Vigel

 

5) 29. jaanuaril 2016 Nõos toimunud Küünlapäeva luulekonkursil 1.-4. klassile saavutas:

4. kl õpilane
Andero Ojamets
II koha
Juhendaja õpetaja Celia Arras
2. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
III koha
Juhendaja õpetaja Anneli Sarnit


 

6) 6. veebruaril 2016 Ülenurmel toimunud piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas:

8. kl õpilane
Lauri Külv
III koha
Juhendaja õpetaja Liselle Tombak

 

7) 10. veebruaril 2016 Kolga-Jaanis toimunud X Võrtsjärve Talimängudel saavutas:

Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus:
Kadi Kertu Elias
Rainer Mõttus
Keidi Sokorova
Kristian Eensalu
III koha
Juhendajad õpetajad Liia Seppa
                                       Priit Lehismets

 8. kl õpilane
Rainer Mõttus
III koha 2,4 km jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
10. kl õpilane
Kristian Eensalu
III koha 2,4 km jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets

 

8) 13. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Tartumaa ajalooolümpiaadil saavutas:

6. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
III-V koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik
6. kl õpilane
Eliisa Varik
III-V koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

9) 20. veebruaril 2016 Tartus toimunud Tartumaa kunstiolümpiaadil saavutas: 

12. kl õpilane
Tiina Laineste
III koha
Juhendaja õpetaja Raimond Lepiste
 

10) 23. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises saavutas:

7. kl õpilane
Kertu Kork
II koha

 

 11) 29. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Võrkpalli Kooliliiga Tartumaa turniiril saavutasid:

  
tütarlaste arvestuses võistkond koosseisus:
Meliise Tedrema
Miina Mägi
Elsbet Pedaja
Liisa Tatar
III koha
Juhendaja treener Enn Kangur

 

 12) 2. märtsil 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa muusikaõpetuse olümpiaadil saavutas:

 
gümnaasiumiastmes
11. kl õpilane
Karin Pungas
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 13) 11. märtsil 2016 Rõngus toimunud Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutas:

võistkond koosseisus:
Helen Kivisikk
Urmo Nõlvak
Kristel Paurson
Viiu Repän
II koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

 14) 12. märtsil 2016 Rannus toimunud Solistide laulukonkursil Rannu Kuldnokk 2016 saavutas:

8. kl õpilane
Kaspar Klein
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 15) 12. märtsil 2016 Rõngu Rahvamajas toimunud XIII Tartumaa koolinoorte teatripäeval tunnistati:
 

Põhikooli noorema astme parimaks osatäitjaks Emily Saaremaa. Juhendaja õpetaja Anu Ostrak
 

Põhikooli vanema astme parimaks osatäitjaks Karin Väljaots. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar

Eripreemia sai Andero Kesküla. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar

 

 16) 17. märtsil 2016 toimunud ülemaailmses matemaatika võistlusmängus KÄNGURU saavutas:

 2. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
Pre-ekolieride arvestuses Eesti Vabariigis
I koha
Juhendaja
õpetaja Anneli Sarnit

 

17) 30. märtsil 2016 Nõos toimunud Tartumaa 5.-6. klasside kodunduse konkursil ,,Võileivad“ saavutas:

 6. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

18) 5. aprillil 2016 Puka rahvamajas toimunud Tartumaa Laulukarusselli piirkondlikus eelvoorus saavutas:

 
 2. kl õpilane
Eleonor Laas
I koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

19) 7. aprillil 2016 Nõos toimunud Tartumaa Koolinoorte Meistrivõistlustel võrkpallis said
MAAKONNA MEISTRIKS:

 8. kl õpilane
Miina Mägi
Juhendaja treener Enn Kangur
 8. kl õpilane
Elsbet Pedaja
 
 9. a kl õpilane
Liisa Tatar
 

 

2014-2015. õppeaasta

 

 

1) 18. septembril 2014 Ülenurmel toimunud Tartumaa koolinoorte karikavõistlustel kergejõustikus saavutas:

 
8. a klassi õpilane 
Georg Soots
I koha kuulitõukes
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
8. a klassi õpilane 
 
Diana Soop
 
II koha kõrgushüppes
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
8 a klassi õpilane 
 
Liisa Tatar
 
II koha kettaheites
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
9. klassi õpilane
 
Agne Vaalmäe
 
II   koha 100m jooksus
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
8. klassi õpilane
 
Egle Tohver
 
III koha kaugushüppes
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
9. klassi õpilane
 
Kristian Eensalu
 
III koha 400m jooksus
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
9. klassi õpilane
 
Kaido Margus
 
III koha kaugushüppes ja kettaheites
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
10. klassi õpilane
 
Simson Reimand
 
III koha kõrgushüppes
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
12. klassi õpilane
 
Aarne-Alvar Jõgiaas
 
III koha 800m jooksus
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
põhikooli võistkond
 
Kätlin Karjus, Diana Soop, Egle Tohver, Agne Vaalmäe
 
teatejooksus II koha
 
juhendaja õp Liia Seppa

 

2) 30. oktoobril 2014 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksus saavutas:

6.-7. klassi võistkond
Markus Djukov, Kaspar Klein, Reiner Mõttus, Robin Paring
II koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

3) 31. oktoobril 2014 Elvas toimunud võistlusel Looduslaul 2014 saavutas:

 
9.-10. aastaste vanuseklassis
4. klassi õpilane
Karin Väljaots
III koha
juhendaja õp Erle Mägi

 

4) 14. novembril 2014 Tartus toimunud intellektuaalsel mängul ,,Õpilane - noor uurija“ saavutas:

9. klassi võistkond 
Andero Juus, Kaili Silland, Andres Zirk, Mariin Tulf, Agne Vaalmäe
III koha
juhendaja õp Merike Luik

 

5) 4. detsembril 2014 Tartus toimunud Tartu linna ja maakonna II kooliastme etluskonkursil saavutas:

4. klassi õpilane 
Siret Semilarski
eripreemia
juhendaja õp Rutt Viljaste

 

 6) 2. detsembril 2014 Ilmatsalus toimunud Juhan Sütistele pühendatud etluskonkursil saavutas:

9. klassi õpilane 
Mariin Tulf
III koha
juhendaja õp Rutt Viljaste

 

7) 30. jaanuaril 2015 Nõos toimunud algklasside küünlapäeva luulekonkursil saavutas:

3. klassi õpilane 
Andero Ojamets
II koha
juhendaja õp Anneli Pähklamäe
1. klassi õpilane
Natasha Mi Lehis
III koha
juhendaja õp Anneli Sarnit

 

8) 4. veebruaril 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel jalgpallis saavutasid:

6.-7. klasside 
võistkond 
Raido Hurt, Timo Lihu, Christopher Luht, rainer Mõttus ja Robin Paring
II koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

9) 6. veebruaril 2015 Ülenurmel Tartumaa emakeeleolümpiaadil saavutas:

10. klasside arvestuses 
Karin Pungas
I koha
juhendaja õp Hanna-Stina Vigel

 

 

10) 12. veebruaril 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis saavutasid: 

6.-9. klasside võistkond 
Kertu Kork, Kätlin Karjus, Diana Soop, Egle Tohver, Liisa Tatar
III koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

11) 3. märtsil 2015 Tartus Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmisel arvati Kaspar Klein Lõuna-Eesti vahevooru. Juhendaja õp Erle Mägi

 

12) 5. märtsil 2015 Elvas Tartumaa tehnoloogiaõpetuse konkursil saavutas: 
 

9. klasside arvestuses 
Mikk Pedaja
I koha
juhendaja õp Meelis Ilves

  
9. klasside arvestuses 
Karl Lõoke
III koha
juhendaja õp Meelis Ilves
 
13) 5. märtsil 2015 Varal Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis saavutas: 

3.-5. klassi võistkond
Kris-Richard Russak, Urmo Nõlvak, Rasmus Kork, Markus Kuris, Hardi Raudsepp, Kertt Lepik, Kösta-Villem Tatar
I koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 
14) 6. märtsil 2015 Kambjas Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutasid: 

Eliisa Johanna Kesa, Andero Kesküla, Eliisa Varik
 
II koha
juhendaja õp Anne Leppik

 15) 14. märtsil 2015 Rõngus Tartumaa koolinoorte XII teatripäeval saavutas

 

2. klassi etendus ,,Pesujutud“ I koha. Juhendaja õpetaja Anu Ostrak.

 

Emma-Emilie Allas ja Ardi Paurson esindavad Tartumaad koolinoorte vabariiklikul teatrifestivalil Jõgeval.

 

16) 15. märtsil 2015 Rannus maakondlikul laste lauluvõitlusel saavutasid: 

11.-14. aastaste arvestuses 
Karin Väljaots
III koha
juhendaja õp Erle Mägi
 
 
15.-18. aastaste arvestuses 
Karin Pungas
eripreemia
juhendaja Evald Raidma

 
 
17) 27. märtsil 2015 Tartus Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaadil saavutas: 

9. klassi õpilane 
Kaili Silland
III koha
juhendaja õp Rutt Viljaste
 
 
10. klassi õpilane 
Karin Pungas
II koha
juhendaja õp Hanna-Stina Vigel

 
18) 9. aprillil 2015 Elvas Tartumaa muinasjutuvestja konkursil saavutas: 

3. klassi õpilane 
Andero Ojamets
III koha
juhendaja õp Anneli Pähklamäe
 
 

 19) 19. aprillil 2015 Haaslavas Tartu linna ja maakonnasolistide konkursil saavutas: 

5. klassi õpilane 
Eliisa Johanna Kesa
III koha
juhendaja õp Erle Mägi

 
20) 23. aprillil 2015 Elvas 11.- 12. klasside õpilaste inglise keele kõnevõistlusel  saavutas: 
12. klassi õpilane
Maarja Luik
II koha
 
juhendaja õp Meeli Wright
21) 30. aprillil 2015 Elvas Tartumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas: 

9. klassi õpilane 
7. klassi õpilane 
9. klassi õpilane 
9. klassi õpilane 
Agne Vaalmäe
Kaspar Klein
Kaili Silland
Karina Arras
I koha
II koha
II koha
III koha
juhendaja õp Liia Seppa
juhendaja õp Kristjan Moorast
juhendaja õp Liia Seppa
juhendaja õp Liia Seppa

22) 5. mail 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel jalgpallis saavutas võistkond koosseisus: 
Rasmus Kork, Kösta-Villem Tatar, Raido Hurt, Timo Lihu, Christopher Luht, Rainer Mõttus, Robin Paring ja Alex Saaremaa
   I koha
juhendaja treener Kristjan Moorast

 

23) 21. mail 2015 Ülenurmel Tartumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas:

8. a klassi õpilane
Keidi Sokorova
800m jooksus
I koha – on Tartumaa meister
juhendaja õpetaja Liia Seppa
9. klassi õpilane
Kaili Silland
kuulitõukes
II koha
juhendaja õpetaja Liia Seppa
9. klassi õpilane
Agne Vaalmäe
100m jooksus
II koha
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. b klassi õpilane
Marten Kask
kaugushüppes
II koha
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
võistkond koosseisus
Egle Tohver, Agne Vaalmäe, Kätlin Karjus, Elsbet Pedaja
II koht
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. a klassi õpilane
Egle Tohver
100m jooksus
III koht
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. b klassi õpilane
Rainet Rebane
800m jooksus
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
8. b klassi õpilane
Joonas Laks
kettaheites
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
9. klassi õpilane
Kaido Margus
kettaheites
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast

 
24) 2014-2015. õppeaastal toimunud joonistusvõistlusel ,,Kosmoseelevant“ saavutas:
3. klassi õpilane
Eva Lotta Everiin Miliste 9-11 aastaste vanusegrupis
I koha
juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe

 
9. klassi õpilane
 
Eva Volver
 
I koha
ja
eripreemia parima kodutöö eest
 
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

9. klassi õpilane
Eva Volver
I koha
ja
eripreemia parima kodutöö eest
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

Rõngu Keskkool, Puiestee 19, Rõngu 61001, Elva vald, Tartumaa | Reg. nr: 75007675 | Tel: 7459438, 53401469 | kool@rongu.edu.ee