<<august 2017>>
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tervist edendav kool
e-kool

Olümpiaadidel, võistlustel, konkurssidel osalenud

 

 
 
 
 

 

 2015-2016. õppeaasta

 

1) 15. septembril 2015 Ülenurmel toimunud Tartumaa Meistrivõistlustel jalgpallis olid võidukad:

 

võistkondlik I koht, koosseisus:
7. kl õpilane
Raido Hurt
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
8. kl õpilane
Christopher Luht
 
 
8. kl õpilane
Rainer Mõttus
 
 
8. kl õpilane
Robin Paring
 
 
8. kl õpilane
Alex Saaremaa
 
 
9. kl õpilane
Taimar Paate
 

võistkondlik II koht, koosseisus:
5. kl õpilane
Karin Väljaots
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
7. kl õpilane
Kertu Kork
 
 
8. kl õpilane
Kätlin Karjus
 
 
9. a kl õpilane
Diana Soop
 
 
9. a kl õpilane
Liisa Tatar
 
 
9. a kl õpilane
Egle Tohver
 

võistkondlik III koht, koosseisus:
4. kl õpilane
Kris-Richard Russak
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
5. kl õpilane
Revo Kolk
 
 
5. kl õpilane
Rasmus Kork
 
 
5. kl õpilane
Urmo Nõlvak
 
 
5. kl õpilane
Hardi Raudsepp
 
 
6. kl õpilane
Kertt Lepik
 
 
6. kl õpilane
Kösta-Villem Tatar
 

 2) 15. oktoobril 2015 Valguta Algkoolis toimunud Ernst Enno 140. sünniaastapäeval saavutas:

I kooliastmes
1. kl õpilane
Meribel Anton
I koha
Juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe

 3) 27. novembril 2015 Varal toimunud maakoolide saalijalgpalli aastalõputurniiril tuli:

Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus:
6. kl õpilane    Kösta-Villem Tatar
7. kl õpilane    Raido Hurt
8. kl õpilane    Kätlin Karjus
8. kl õpilane    Rainer Mõttus
8. kl õpilane    Robin Paring
9. b kl õpilane Taimar Paate
 
maakoolide meistriks (2001. aasta ja nooremate vanuseklassis)
Juhendaja treener Kristjan Moorast

 4) 29. jaanuaril 2016 Nõos toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas:

11. kl õpilane
Karin Pungas
I koha
teist aastat järjest
Juhendaja õpetaja Hanna-Stina Vigel

 5) 29. jaanuaril 2016 Nõos toimunud Küünlapäeva luulekonkursil 1.-4. klassile saavutas:

4. kl õpilane
Andero Ojamets
II koha
Juhendaja õpetaja Celia Arras
2. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
III koha
Juhendaja õpetaja Anneli Sarnit


 6) 6. veebruaril 2016 Ülenurmel toimunud piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas:

8. kl õpilane
Lauri Külv
III koha
Juhendaja õpetaja Liselle Tombak

7) 10. veebruaril 2016 Kolga-Jaanis toimunud X Võrtsjärve Talimängudel saavutas:

Rõngu Keskkooli võistkond koosseisus:
Kadi Kertu Elias
Rainer Mõttus
Keidi Sokorova
Kristian Eensalu
III koha
Juhendajad õpetajad Liia Seppa
                                       Priit Lehismets

 8. kl õpilane
Rainer Mõttus
III koha 2,4 km jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
10. kl õpilane
Kristian Eensalu
III koha 2,4 km jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets

 

8) 13. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Tartumaa ajalooolümpiaadil saavutas:

6. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
III-V koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik
6. kl õpilane
Eliisa Varik
III-V koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

9) 20. veebruaril 2016 Tartus toimunud Tartumaa kunstiolümpiaadil saavutas: 

12. kl õpilane
Tiina Laineste
III koha
Juhendaja õpetaja Raimond Lepiste
 

10) 23. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises saavutas:

7. kl õpilane
Kertu Kork
II koha

 

 11) 29. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Võrkpalli Kooliliiga Tartumaa turniiril saavutasid:

  
tütarlaste arvestuses võistkond koosseisus:
Meliise Tedrema
Miina Mägi
Elsbet Pedaja
Liisa Tatar
III koha
Juhendaja treener Enn Kangur

 

 12) 2. märtsil 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa muusikaõpetuse olümpiaadil saavutas:

 
gümnaasiumiastmes
11. kl õpilane
Karin Pungas
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 13) 11. märtsil 2016 Rõngus toimunud Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutas:

võistkond koosseisus:
Helen Kivisikk
Urmo Nõlvak
Kristel Paurson
Viiu Repän
II koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

 14) 12. märtsil 2016 Rannus toimunud Solistide laulukonkursil Rannu Kuldnokk 2016 saavutas:

8. kl õpilane
Kaspar Klein
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 15) 12. märtsil 2016 Rõngu Rahvamajas toimunud XIII Tartumaa koolinoorte teatripäeval tunnistati:
 

Põhikooli noorema astme parimaks osatäitjaks Emily Saaremaa. Juhendaja õpetaja Anu Ostrak
 

Põhikooli vanema astme parimaks osatäitjaks Karin Väljaots. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar

Eripreemia sai Andero Kesküla. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar

 

 16) 17. märtsil 2016 toimunud ülemaailmses matemaatika võistlusmängus KÄNGURU saavutas:

 2. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
Pre-ekolieride arvestuses Eesti Vabariigis
I koha
Juhendaja
õpetaja Anneli Sarnit

 

17) 30. märtsil 2016 Nõos toimunud Tartumaa 5.-6. klasside kodunduse konkursil ,,Võileivad“ saavutas:

 6. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

18) 5. aprillil 2016 Puka rahvamajas toimunud Tartumaa Laulukarusselli piirkondlikus eelvoorus saavutas:

 
 2. kl õpilane
Eleonor Laas
I koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

19) 7. aprillil 2016 Nõos toimunud Tartumaa Koolinoorte Meistrivõistlustel võrkpallis said
MAAKONNA MEISTRIKS:

 8. kl õpilane
Miina Mägi
Juhendaja treener Enn Kangur
 8. kl õpilane
Elsbet Pedaja
 
 9. a kl õpilane
Liisa Tatar
 

 

2014-2015. õppeaasta

 

 

1) 18. septembril 2014 Ülenurmel toimunud Tartumaa koolinoorte karikavõistlustel kergejõustikus saavutas:

 
8. a klassi õpilane 
Georg Soots
I koha kuulitõukes
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
8. a klassi õpilane 
 
Diana Soop
 
II koha kõrgushüppes
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
8 a klassi õpilane 
 
Liisa Tatar
 
II koha kettaheites
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
9. klassi õpilane
 
Agne Vaalmäe
 
II   koha 100m jooksus
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
8. klassi õpilane
 
Egle Tohver
 
III koha kaugushüppes
 
juhendaja õp Liia Seppa
 
9. klassi õpilane
 
Kristian Eensalu
 
III koha 400m jooksus
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
9. klassi õpilane
 
Kaido Margus
 
III koha kaugushüppes ja kettaheites
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
10. klassi õpilane
 
Simson Reimand
 
III koha kõrgushüppes
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
12. klassi õpilane
 
Aarne-Alvar Jõgiaas
 
III koha 800m jooksus
 
juhendaja õp Kristjan Moorast
 
põhikooli võistkond
 
Kätlin Karjus, Diana Soop, Egle Tohver, Agne Vaalmäe
 
teatejooksus II koha
 
juhendaja õp Liia Seppa

 

2) 30. oktoobril 2014 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksus saavutas:

6.-7. klassi võistkond
Markus Djukov, Kaspar Klein, Reiner Mõttus, Robin Paring
II koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

3) 31. oktoobril 2014 Elvas toimunud võistlusel Looduslaul 2014 saavutas:

 
9.-10. aastaste vanuseklassis
4. klassi õpilane
Karin Väljaots
III koha
juhendaja õp Erle Mägi

 

4) 14. novembril 2014 Tartus toimunud intellektuaalsel mängul ,,Õpilane - noor uurija“ saavutas:

9. klassi võistkond 
Andero Juus, Kaili Silland, Andres Zirk, Mariin Tulf, Agne Vaalmäe
III koha
juhendaja õp Merike Luik

 

5) 4. detsembril 2014 Tartus toimunud Tartu linna ja maakonna II kooliastme etluskonkursil saavutas:

4. klassi õpilane 
Siret Semilarski
eripreemia
juhendaja õp Rutt Viljaste

 

 6) 2. detsembril 2014 Ilmatsalus toimunud Juhan Sütistele pühendatud etluskonkursil saavutas:

9. klassi õpilane 
Mariin Tulf
III koha
juhendaja õp Rutt Viljaste

 

7) 30. jaanuaril 2015 Nõos toimunud algklasside küünlapäeva luulekonkursil saavutas:

3. klassi õpilane 
Andero Ojamets
II koha
juhendaja õp Anneli Pähklamäe
1. klassi õpilane
Natasha Mi Lehis
III koha
juhendaja õp Anneli Sarnit

 

8) 4. veebruaril 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel jalgpallis saavutasid:

6.-7. klasside 
võistkond 
Raido Hurt, Timo Lihu, Christopher Luht, rainer Mõttus ja Robin Paring
II koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

9) 6. veebruaril 2015 Ülenurmel Tartumaa emakeeleolümpiaadil saavutas:

10. klasside arvestuses 
Karin Pungas
I koha
juhendaja õp Hanna-Stina Vigel

 

 

10) 12. veebruaril 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis saavutasid: 

6.-9. klasside võistkond 
Kertu Kork, Kätlin Karjus, Diana Soop, Egle Tohver, Liisa Tatar
III koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 

11) 3. märtsil 2015 Tartus Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmisel arvati Kaspar Klein Lõuna-Eesti vahevooru. Juhendaja õp Erle Mägi

 

12) 5. märtsil 2015 Elvas Tartumaa tehnoloogiaõpetuse konkursil saavutas: 
 

9. klasside arvestuses 
Mikk Pedaja
I koha
juhendaja õp Meelis Ilves

  
9. klasside arvestuses 
Karl Lõoke
III koha
juhendaja õp Meelis Ilves
 
13) 5. märtsil 2015 Varal Tartumaa meistrivõistlustel saalijalgpallis saavutas: 

3.-5. klassi võistkond
Kris-Richard Russak, Urmo Nõlvak, Rasmus Kork, Markus Kuris, Hardi Raudsepp, Kertt Lepik, Kösta-Villem Tatar
I koha
juhendaja õp Kristjan Moorast

 
14) 6. märtsil 2015 Kambjas Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutasid: 

Eliisa Johanna Kesa, Andero Kesküla, Eliisa Varik
 
II koha
juhendaja õp Anne Leppik

 15) 14. märtsil 2015 Rõngus Tartumaa koolinoorte XII teatripäeval saavutas

 

2. klassi etendus ,,Pesujutud“ I koha. Juhendaja õpetaja Anu Ostrak.

 

Emma-Emilie Allas ja Ardi Paurson esindavad Tartumaad koolinoorte vabariiklikul teatrifestivalil Jõgeval.

 

16) 15. märtsil 2015 Rannus maakondlikul laste lauluvõitlusel saavutasid: 

11.-14. aastaste arvestuses 
Karin Väljaots
III koha
juhendaja õp Erle Mägi
 
 
15.-18. aastaste arvestuses 
Karin Pungas
eripreemia
juhendaja Evald Raidma

 
 
17) 27. märtsil 2015 Tartus Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaadil saavutas: 

9. klassi õpilane 
Kaili Silland
III koha
juhendaja õp Rutt Viljaste
 
 
10. klassi õpilane 
Karin Pungas
II koha
juhendaja õp Hanna-Stina Vigel

 
18) 9. aprillil 2015 Elvas Tartumaa muinasjutuvestja konkursil saavutas: 

3. klassi õpilane 
Andero Ojamets
III koha
juhendaja õp Anneli Pähklamäe
 
 

 19) 19. aprillil 2015 Haaslavas Tartu linna ja maakonnasolistide konkursil saavutas: 

5. klassi õpilane 
Eliisa Johanna Kesa
III koha
juhendaja õp Erle Mägi

 
20) 23. aprillil 2015 Elvas 11.- 12. klasside õpilaste inglise keele kõnevõistlusel  saavutas: 
12. klassi õpilane
Maarja Luik
II koha
 
juhendaja õp Meeli Wright
21) 30. aprillil 2015 Elvas Tartumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas: 

9. klassi õpilane 
7. klassi õpilane 
9. klassi õpilane 
9. klassi õpilane 
Agne Vaalmäe
Kaspar Klein
Kaili Silland
Karina Arras
I koha
II koha
II koha
III koha
juhendaja õp Liia Seppa
juhendaja õp Kristjan Moorast
juhendaja õp Liia Seppa
juhendaja õp Liia Seppa

22) 5. mail 2015 Elvas Tartumaa meistrivõistlustel jalgpallis saavutas võistkond koosseisus: 
Rasmus Kork, Kösta-Villem Tatar, Raido Hurt, Timo Lihu, Christopher Luht, Rainer Mõttus, Robin Paring ja Alex Saaremaa
   I koha
juhendaja treener Kristjan Moorast

 

23) 21. mail 2015 Ülenurmel Tartumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas:

8. a klassi õpilane
Keidi Sokorova
800m jooksus
I koha – on Tartumaa meister
juhendaja õpetaja Liia Seppa
9. klassi õpilane
Kaili Silland
kuulitõukes
II koha
juhendaja õpetaja Liia Seppa
9. klassi õpilane
Agne Vaalmäe
100m jooksus
II koha
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. b klassi õpilane
Marten Kask
kaugushüppes
II koha
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
võistkond koosseisus
Egle Tohver, Agne Vaalmäe, Kätlin Karjus, Elsbet Pedaja
II koht
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. a klassi õpilane
Egle Tohver
100m jooksus
III koht
juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. b klassi õpilane
Rainet Rebane
800m jooksus
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
8. b klassi õpilane
Joonas Laks
kettaheites
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast
9. klassi õpilane
Kaido Margus
kettaheites
III koht
juhendaja õpetaja Kristjan Moorast

 
24) 2014-2015. õppeaastal toimunud joonistusvõistlusel ,,Kosmoseelevant“ saavutas:
3. klassi õpilane
Eva Lotta Everiin Miliste 9-11 aastaste vanusegrupis
I koha
juhendaja õpetaja Anneli Pähklamäe
 

 

Rõngu Keskkool, Puiestee 19, Rõngu 61001, Rõngu vald, Tartumaa | Reg. nr: 75007675 | Tel: 7459438, 53401469 | kool@rongu.edu.ee