<<juuli 2017>>
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tervist edendav kool
e-kool

Sündmuste plaan

 

17. juuni 2017  9. ja 12. klassi Lõpuaktus
9. juuni 2017  Õppeaasta lõpuaktus
8. juuni 2017  Orienteerumispäev Võrus
7. juuni 2017  Perepäev ratastel
6. juuni 2017  KIK õppeprogramm "Kaldapääsuke ja tema sugulased"
5. juuni 2017  5.-6. klass Lahemaal
2. juuni 2017  2. ja 3. klass ERM-is
2. juuni 2017  8. klassi ekskursioon
2. juuni 2017  10. klassi ekskursioon
1. juuni 2017  Disko (aeroobikasaalis)
30. mai 2017  KIK õppeprogramm "Inimene ja soo" (Meenikunno)
29. mai 2017  KIK õppeprogramm "Inimene ja soo" (Meenikunno)
26. mai 2017  1.-3. klass eksursioonil Haapsalu-Tallinn
26. mai 2017  9. klassi lõpukell
24. mai 2017  Tänuõhtu
24. mai 2017  Kooli spordipäev
19. mai 2017  1. klasside teadusrada (maakondlik)
11. mai 2017  Heategevusjooks (Elva)
11. mai 2017  Emadepäevakontsert
5. mai 2017  Õppeprogramm "Järv elukeskkonnana" (10. klass)
4. mai 2017  Teatrikülastus "Nähtamatu poiss" (Tartu)
3. mai 2017  Füüsikaviktoriin "Spekter" 8.-12. klass
2. mai 2017  KIK õppeprogramm "Peipsi järv seljakotis"
27. aprill 2017  1.-3. klass "Meeprogrammil" Eesti Põllumajandusmuuseumis
26. aprill 2017  8.ja 9. klass KIK-i programmil Penijõe matkarajal
25. aprill 2017  KIK-i programm "Järv elukeskkonnana" (5. kl)
24. aprill 2017  1.-3. klass Viljandis teatris
24. aprill 2017  Jüriööjooks
21. aprill 2017  Luulehommik 4.-7. ja 9. klass
20. aprill 2017  7. klass Pärnu Terviseparadiisis
20. aprill 2017  5.-6. klasside käsitöökonkurss "Mustriringid" (Nõo)
18. aprill 2017  Õppeprogramm "Pärandkultuur Vapramäel" (10.klass)
18. aprill 2017  12. klassi lõpukell
12. aprill 2017  Targad ja osavad (Kambja) 2. klass
7. aprill 2017  Hispaaniateemaline audioviktoriin
6. aprill 2017  Hispaania lipuvärvide päev
4. aprill 2017  Hispaania kultuuri tutvustavad loengud
4. aprill 2017  Hispaania toidu päev
3. aprill 2017  Hispaania kultuuri nädal
31. märts 2017  Õigekirjaolümpiaad (Tartu) (4.-12. klass)
31. märts 2017  10. klass õppeprogrammil Vapramäel
31. märts 2017  9. klass õppeprogrammil Vapramäel
31. märts 2017  Päästeameti veeohutuse loeng (10.-11. klass)
29. märts 2017  Linnuviktoriin (Tartu) (6.-7. klassi võistkond)
27. märts 2017  Külas sõpruskoolil Norras (27.-31.03)
27. märts 2017  KIK õppeprogramm "Kaubad ja teenused ökosüsteemidelt inimesele" (Taevaskoda) 11. -12. klass
24. märts 2017  KIK majandusprogramm "Taastuvenergia" (4. klass)
22. märts 2017  "Tean tulest" õppeprogramm 2.-3. klassile (Tartu)
17. märts 2017  VVV loodusakadeemia 2-päevane laager
17. märts 2017  Kooli teatripäev
16. märts 2017  Matemaatika võistlusmäng "Känguru"
16. märts 2017  3.-4. klasside kirjandusmängu maakondlk voor
15. märts 2017  Käsitöö ja kodunduse olümpiaad
15. märts 2017  Jutukirjutamise võistlus (3.-4. klass) (Ilmatsalu)
15. märts 2017  Karjäärinõustamine 9. klassile
15. märts 2017  Investeerimine, rahajuhtimine, ettevõtlus (loeng)
14. märts 2017  Emakeelepäev
11. märts 2017  Matemaatika olümpiaad 4.-6. klass
11. märts 2017  Tartumaa koolinoorte teatripäev
10. märts 2017  Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriin (Melliste)
9. märts 2017  Teatrikülastus "Et sa kaotaksid kõik" (Pärnu)
9. märts 2017  Räpina Aianduskooli tutvustus
9. märts 2017  7. klass Tartu batuudikeskuses
8. märts 2017  Pangaliidu rahatarkuse koolitus
6. märts 2017  Keelemäng "Nööbid on ära" (Tartu)
4. märts 2017  Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor (7.-12. klass)
2. märts 2017  Teatrikülastus "Lotte unenäomaailmas" (3. klass)
1. märts 2017  Muinasjutuvestja konkurss (Elva)
28. veebruar 2017  Vastalpäev
17. veebruar 2017  Vene kultuuri nädal
16. veebruar 2017  Vene kultuuri nädal
16. veebruar 2017  Algklasside kooliöö
16. veebruar 2017  Võrtsjärve talimängud Pukas
15. veebruar 2017  Vene kultuuri nädal
14. veebruar 2017  Sõbrapäev
14. veebruar 2017  Vene kultuuri nädal
13. veebruar 2017  Vene kultuuri nädal
10. veebruar 2017  Teatrikülastus "Ausammas" (Rannu RM) 8. klass
6. veebruar 2017  Õppekäik Olustvere Teenindus-ja Majanduskooli
4. veebruar 2017  Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
2. veebruar 2017  Mälestusminutid monumendiplatsil
2. veebruar 2017  Küünlapäeva luulekonkurss (Luunja)
31. jaanuar 2017  Teatrietendus "Vennad Kramazovid" (Tallinn)
30. jaanuar 2017  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
28. jaanuar 2017  Füsikaolümpiaadi piirkonnavoor (Tartu)
27. jaanuar 2017  Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor (Elva)
27. jaanuar 2017  Draamatund "Valmisolek on kõik!" (Rahvamajas)
27. jaanuar 2017  Teatrietendus "Moraal" (Viljandi)
25. jaanuar 2017  Eesti Töötukassa töötoad
24. jaanuar 2017  Inglise keele etluskonkurss 6. klassile (Nõo)
23. jaanuar 2017  Rajaleidja karjäärinõustamised 10. klassile
23. jaanuar 2017  Teaduslahing- piirkondlik voor (Tartu)
21. jaanuar 2017  Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor (Nõo)
19. jaanuar 2017  VVV loodusakadeemia 4 "Üks jahimees läks metsa"
18. jaanuar 2017  Ooperitund "Appi, ooper!" (Rahvamajas)
18. jaanuar 2017  Alan Alexander Milne 135
13. jaanuar 2017  Piirkondlik jalgpallivõistlus
12. jaanuar 2017  Aleksander Läte 157 sünniaastapäev
10. jaanuar 2017  TÜ teaduskooli jõululabor (Tartu)
21. detsember 2016  Projektipäev
19. detsember 2016  Klassidevaheline jalkaturniir
15. detsember 2016  Kooli jõulupidu
13. detsember 2016  Jõululaat kell 9.45-10.45
9. detsember 2016  Külas on Rõngu kooli endine õpilane Kaur Kivistik
8. detsember 2016  1.-3. klass Ülenurmel jõulumaal
2. detsember 2016  Joonistusvõistlus ERM-20 (Tartus)
1. detsember 2016  Poolateemaline viktoriin
1. detsember 2016  Poola lipuvärvide päev
30. november 2016  Poola rahvatantsude õpituba
29. november 2016  Veebipolitsei loeng/seminar (auditoorium)
29. november 2016  Poola rahvustoitude päev
28. november 2016  Poola linnu tutvustavad plakatid (fuajees)
28. november 2016  Advendikontsert F.Chopini muusikast. Klaveril Ralf Taal
21. november 2016  Õppekäik Tervishoiu Kõrgkooli (11.-12. klass)
18. november 2016  Tänavatantsu tutvustavad tunnid (3.-9. klass)
11. november 2016  Isad kooli! (1.-3. klass)
11. november 2016  Ossipäev (dressipäev)
10. november 2016  Mardipäeva kirbuturg
9. november 2016  Mereteemaline kohvikupäev
8. november 2016  Lipsu-ja triiksärgipäev
26. oktoober 2016  Jalgpalliturniir (koolisisene)
22. oktoober 2016  Rõngu kooli 330. aastapäev
21. oktoober 2016  Talgupäev koolis, kirikus, kalmistul (7.-12. klass)
20. oktoober 2016  Sünnipäevadisko õpilastele
20. oktoober 2016  Eesti klassikalise muusika kontserdid
19. oktoober 2016  Klassidevaheline maastikuteatejooks
19. oktoober 2016  Joonistame tulevikukooli
19. oktoober 2016  Teatrikülastus (Tallinn) (9. klass)
18. oktoober 2016  Mälumäng "Rõngu kool 330"
18. oktoober 2016  Ajatelg (algklassid)
17. oktoober 2016  Ringkäik "Rõngu kool läbi ajaloo" (1.-3. klass)
17. oktoober 2016  Jalgpallivõistlus vilistlased vs õpilased
17. oktoober 2016  Mõtteragin (2. klass)
14. oktoober 2016  TÜ Kliinikumi koolitus "Sinu käed päästavad elu"
10. oktoober 2016  Õpioskuste maakondlik võistlus (Elva)
6. oktoober 2016  Loeng Dream Foundation SA 9.- 12. klassile
6. oktoober 2016  Klassikoosolekud lastevanematele
6. oktoober 2016  1. klass Vanemuise etendusel "Lotte unenäomaailmas"
6. oktoober 2016  Liiklustund 1. klassile
5. oktoober 2016  Õpetajate päev
4. oktoober 2016  10. klass roomescape mängul (Tartu)
3. oktoober 2016  Osalemine ülevabariigilises pudruprogrammis
3. oktoober 2016  Mõttelõuna "Arva vabalt" (Tartu)
29. september 2016  Joonistusvõistlus "Mina ja meri" (Tartu Laulupeomuuseum)
29. september 2016  Lastevanemate klassikoosolekud
21. september 2016  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus (Lähtel)
20. september 2016  Sügise sünnipäev (algklassid)
13. september 2016  Rõngu Keskkooli II sügisjooks
13. september 2016  Tartumaa meistrivõistlused kergejõustikus (Ülenurmel)
13. september 2016  Maakoolide karikavõistlused jalgpallis (Ülenurme)
9. september 2016  Ülevabariigiline tervisepäev "Reipalt koolipinki!"
1. september 2016  Kooliaasta avaaktus
18. juuni 2016  Lõpuaktused
3. juuni 2016  Kooliaasta lõpuaktus
2. juuni 2016  Tänuõhtu
1. juuni 2016  Ülekooliline matkapäev
31. mai 2016  7. ja 8. klass laevakruiisil Stokholmi
30. mai 2016  7. ja 8. klass laevakruiisil Stokholmi
29. mai 2016  7. ja 8. klass laevakruiisil Stokholmi
27. mai 2016  11. ja 12. klassi riigikaitse välilaager
26. mai 2016  9. klassi lõpukell
26. mai 2016  6. klass ekskursioonil Tallinnas
26. mai 2016  11. ja 12. klassi riigikaitse välilaager
25. mai 2016  1.,2. ja 4. klass ekskursioonil
25. mai 2016  11. ja 12. klassi riigikaitse välilaager
20. mai 2016  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus
18. mai 2016  5. klass ekskursioonil Ida-Virumaal
17. mai 2016  Kooli spordipäev
17. mai 2016  3. klass "Tunnetusprogrammil" Vapramäel
16. mai 2016  8. klass "Vidinaprogrammil" Vapramäel
16. mai 2016  2. klass "Vee-elustiku" programmil Vitipalus
13. mai 2016  1. klasside maakondlik mäng "Aaretejaht muinasjutumaal"
12. mai 2016  4. klass "Päevasel programmil" Vapramäel
9. mai 2016  5. klass "Vee-elustiku" programmil Vitipalus
9. mai 2016  1. klass "Tunnetusprogrammil" Vapramäel
6. mai 2016  Kaitseväe missioonist Malile räägib Madis Tombak
5. mai 2016  Kontsert emdaepäevaks
5. mai 2016  Heategevusjooks (Elvas)
5. mai 2016  5. klasside esmaabimäng "Karvik" (Puhjas)
3. mai 2016  8. klass C.R.Jakobsoni talumuuseumis
3. mai 2016  6. klass Vapramäel
1. mai 2016  Ülevabariigiline laulukonkurss "Viisivärtnake 2016"
28. aprill 2016  TEK koolituspäev (Kambja)
28. aprill 2016  6. klass TÜ Kunstimuuseumis
27. aprill 2016  Tartumaa koolinoorte mesitrivõistlused murdmaajooksus (Elva)
26. aprill 2016  Külas on ERM-i direktor Tõnis Lukas
26. aprill 2016  Kepikõnniõhtupoolik
25. aprill 2016  4. ja 5. klass C.R.Jakobsoni talumuuseumis
22. aprill 2016  Jüripäeva tõrvikutega teatejooks
21. aprill 2016  9. klass Pärnus teatris
20. aprill 2016  1. ja 2. klass õppepäeval Tartus
20. aprill 2016  12. klassi lõpukell
19. aprill 2016  Kepikõnniõhtupoolik
15. aprill 2016  8.ja 9. klassi õppepäev AHHAA Keskuses
14. aprill 2016  TEK I kooliastme õppemämg (Puhja)
13. aprill 2016  Füüsikaviktoriin "Spekter"
12. aprill 2016  ERM-i rändnäitus raamatukogus
12. aprill 2016  7.-9. klasside kodunduskonkurss (Elva)
12. aprill 2016  7.-9. klasside käsitöökonkurss (Elva)
12. aprill 2016  Kepikõnniõhtupoolik
11. aprill 2016  7. klass õppepäeval AHHAA Keskuses
11. aprill 2016  Veeohutuspäev
9. aprill 2016  Laulukarusselli maakondlik eelvoor (Tõrvas)
9. aprill 2016  Laulukonkurss "Meloodia" (Elva)
7. aprill 2016  Tartumaa koolinoorte mesitrivõistlused võrkpallis
7. aprill 2016  2.klasside võistlusmäng "Targalt ja osavalt" (Lähte)
6. aprill 2016  5. klasside inglise keele viktoriin (Tartu)
5. aprill 2016  Laulukarusselli piirkondlik eelvoor
1. aprill 2016  Naljapäeva "Pid¸aama-eri"
31. märts 2016  1.-3.klasside muinasjutuvestja konkurss Elvas
30. märts 2016  5.-6. klasside kodunduskonkurss (Nõos)
30. märts 2016  6. klass C.R.Jakobsoni talumuuseumis
28. märts 2016  "Tagasi kooli" raames külas STATOILI esindaja
18. märts 2016  "Tagasi kooli" raames koolis SWEDBANKi esindaja
17. märts 2016  Loodusakadeemia talvelaager Vapramäel
17. märts 2016  Kooliöö vol. 2 (1.-3. klass)
14. märts 2016  Emakeelepäev
12. märts 2016  Lauluvõistlus "Kuldnokk" (Rannus)
12. märts 2016  Tartumaa koolinoorte teatripäev
11. märts 2016  Piirkondlik ajalooolümpiaad (Rõngu Keskkoolis)
11. märts 2016  7. klasside inglise keele viktoriin (Rannu)
10. märts 2016  Ettevõtlusmängud (kooli võimlas)
26. veebruar 2016  Kooli suusapäev
23. veebruar 2016  Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine
22. veebruar 2016  Eesti Kontset esitleb "Ei pea mitte püsti tõusma"
19. veebruar 2016  11.-12. klasside inglise keele kõnevõistlus (Elva)
17. veebruar 2016  8. klasside inglise keele olümpiaad (Elva)
13. veebruar 2016  Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor
12. veebruar 2016  Tähistame sõbrapäeva
9. veebruar 2016  Vastlapäev
8. veebruar 2016  9. klass õppekäigul Tartu Kutsehariduskeskuses
6. veebruar 2016  Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
2. veebruar 2016  Tartu rahu aastapäev
30. jaanuar 2016  Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (4.-12. klass)
29. jaanuar 2016  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (7.-12. kl)
29. jaanuar 2016  Küünlapäeva luulekonkurss (Nõo PK)
29. jaanuar 2016  6. klassi filmi- ja mänguõhtu
23. jaanuar 2016  Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor (Nõo RG)
21. jaanuar 2016  Mõtteragin II voor (Raatuse kool)
19. jaanuar 2016  6. klasside inglise keele etluskonkurss (Tartu)
19. jaanuar 2016  Koolisisene luulekonkurss 1.-4. klassile
12. jaanuar 2016  A.Läte 156.sünniaastapäev
11. jaanuar 2016  AHHAA TEADUSKESKUSE ööistungite tutvustus
22. detsember 2015  I poolaasta viimane koolipäev. Aktus
22. detsember 2015  3. klassi jõuluklassiõhtu koos vanematega
21. detsember 2015  Projektipäev
21. detsember 2015  Tähistame 4. adventi
18. detsember 2015  5. klassi jõuluõhtu
18. detsember 2015  4. klassi jõuluõhtu
17. detsember 2015  Kinokülastus "Must alpinist" 7.-12. klass (Tartu)
17. detsember 2015  1. ja 2. klassi jõuluõhtu
17. detsember 2015  Füüsikavõistlus "Kajakas"
15. detsember 2015  Jõululaat
14. detsember 2015  Tähistame 3. adventi
11. detsember 2015  Jõuluõhtu 7.-12. klassile
10. detsember 2015  8. klass Vapramäe Jõulumaal
10. detsember 2015  1. ja 4. klass Mõniste Jõulumaal
7. detsember 2015  Tähistame 2. adventi
6. detsember 2015  "Pähklipureja" (Tartu) 1. ja 2. klass
4. detsember 2015  Teeviit 2015 (Tallinn)
3. detsember 2015  1. klass Luke mõisas jõulumaal
3. detsember 2015  Tartu linna ja maakonna 4.-6. klassi õpilaste etluskonkurss
3. detsember 2015  6. klassi advendiõhtu
2. detsember 2015  2. klass Luke Jõulumaal
1. detsember 2015  "Tähelepanu Start!" (2.-5. klass)
30. november 2015  Tähistame 1. adventi
27. november 2015  Trimestrilõpu "Kuldvillak"(mälumäng)
26. november 2015  Jäätmetekke vähendamise vikotriin (Tartu)
26. november 2015  Vabariiklik keemiaviktoriin (Nõo)
24. november 2015  Mardid-Kadrid 1.-3. klass
21. november 2015  Looduslaul 2105 (Elva)
19. november 2015  Jätkub helkurinädal
17. november 2015  Jätkub helkurinädal
16. november 2015  Algab helkurinädal
16. november 2015  8. ja 9. klass noorsoofilmide fesitvalil Tallinnas
10. november 2015  Kepikõnniõhtupoolik
6. november 2015  Esivanematenädal: Jalgpallimat¨
5. november 2015  Esivanematenädal: Viktoriin
5. november 2015  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused rahvastepallis (Nõo)
4. november 2015  Esivanematenädal: Näitus võistlustöödest "Minu eeskuju"
3. november 2015  Esivanematenädal: Joonistusvõistlus
2. november 2015  Pildistamispäev (Pildikompanii)
29. oktoober 2015  Lastevanemate koosolek
27. oktoober 2015  Keemiavõistlus "Kolb" (9.-12. klass)
16. oktoober 2015  Koolitus "Sinu käed päästavad elu"
15. oktoober 2015  Ernst Enno 140 (Valguta koolis)
14. oktoober 2015  Maastikuteatejooks (1.-12.klass)
13. oktoober 2015  Kepikõnniõhtupoolik
5. oktoober 2015  Õpetajate päev
1. oktoober 2015  6. klassi õpioskuste olümpiaad (Elva)
25. september 2015  Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu MV Lähtel
25. september 2015  Tartumaa 8.-9. klasside MV jalgpallis (Lähtel)
24. september 2015  Jätame hüvasti sõpradega Norrast
23. september 2015  Külas on sõpruskool Norrast
22. september 2015  Külas on sõpruskool Norrast
21. september 2015  Külas on sõpruskool Norrast
21. september 2015  TÜ Teaduskool
20. september 2015  Külla tulevad sõpruskooli õpilased ja õpetajad Norrast
18. september 2015  Kooli sügiskross
18. september 2015  Rebaste ristimine
17. september 2015  Maakonna MV kergejõustikus Ülenurmel
15. september 2015  Tartumaa maakoolide MV jalgpallis
11. september 2015  Ülevabariigiline tervisepäev
9. september 2015  I Sügisjooks
1. september 2015  Kooliaasta avaaktus
19. juuni 2015  Lõpuaktused
2. juuni 2015  Viktoriinipäev
2. juuni 2015  Talendijaht
1. juuni 2015  Ülekooliline matkapäev
29. mai 2015  2. klass Elistvere loomapargis (väljasõit kell 8.30)
29. mai 2015  1. klassi klassihommik (Algus kell 10.30)
27. mai 2015  Tänuõhtu
26. mai 2015  9. klassi lõpukell kell 9.15 kooli võimlas
25. mai 2015  6. klass jalgrattamatkal
25. mai 2015  kell 9.00 arvestused ja eksamid
22. mai 2015  Kell 9.00 arvestused ja eksamid
22. mai 2015  12.klassi lõpuekskursioon Sankt-Peterburgi
22. mai 2015  MTÜ Võrtsjärve Ühendus galakontsert Viljandi Pärimusmuusikaaidas
22. mai 2015  3. klass matemaatikaprogrammil Vapramäel
22. mai 2015  5.-6. klass Jääajakeskuses
22. mai 2015  Tartumaa koolinoorte MV kergejõustikus Ülenurmel
20. mai 2015  1.-3. ja 5. klassi spordipäev kel 9.00
20. mai 2015  6.-12. klassi spordipäev kell 11.15
20. mai 2015  4. klass õppekäigul Kalevipoja radadel
20. mai 2015  6. klassi 3. tasemetöö kell 9.45
20. mai 2015  8. klassi sportilk pärastlõuna Otepääl
7. mai 2015  Kevadkontsert
23. aprill 2015  10.-11. klassile programm "Turvaliselt kaheteistkümnendasse klassi"
23. aprill 2015  Jüriööjooks
22. aprill 2015  12. klassi LÕPUKELL
21. aprill 2015  4.-6. klass tervisepäeval Pärnus
20. aprill 2015  Kohtumine abipolitseinikuga
20. aprill 2015  7. klass Vapramäel "Vidinaprogrammil"
19. aprill 2015  Tartu linna ja maakonna solistide konkurss (Haaslava)
16. aprill 2015  Vapramäel "Vidinaprogramm"
7. aprill 2015  Vene keele päev 6.-12. klass (2. tund)
6. aprill 2015  2. klass Vapramäel kevadprogrammil
1. aprill 2015  Pahupidipäev (1. kooliaste)
30. märts 2015  Külas Pärnumaaa koolijuhid
15. märts 2015  Lauluvõistlus "Rannu Kuldnokk"
14. märts 2015  Eesti Meestelaulu Seltsi laulukonkursi finaal Sakala keskuses
14. märts 2015  Tartumaa koolinoorte teatripäev
13. märts 2015  Tähistame emakeelepäeva
12. märts 2015  Õppekäik. E.Nüganeni ajalooline film
11. märts 2015  Näitus "Hoia, mida armastad"
10. märts 2015  Näitus "Hoia, mida armastad" (auditooriumis)
6. märts 2015  Kooliöö 1.-3. klass
6. märts 2015  Tüdrukutepäev
5. märts 2015  4.-5. klassi saalijalgpall (Elvas)
27. veebruar 2015  Võrtsjärve talimängud (Riidaja)
25. veebruar 2015  8. klasside inglise keele olümpiaad (Tartu)
23. veebruar 2015  Tähistame Eesti iseseisvuspäeva
19. veebruar 2015  Kohtumine Mihkel Rauaga
18. veebruar 2015  Õppekäik muusikalile "Nukitsamees"
17. veebruar 2015  Vastlapäev
13. veebruar 2015  Tähistame sõbrapäeva
7. veebruar 2015  Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruar 2015  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
2. veebruar 2015  Tartu rahu aastapäev
31. jaanuar 2015  Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
30. jaanuar 2015  Algklasside küünlapäeva luulekonkurss (Nõo)
30. jaanuar 2015  Ülekooliline stiilipäev: HIPIPÄEV
27. jaanuar 2015  Holokausti ohvrite mälestuspäev
24. jaanuar 2015  Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
15. jaanuar 2015  Maakondlik etluskonkurss (7.-12. klass)
12. jaanuar 2015  Aleksander Läte 155. sünniaastapäev
18. detsember 2014  Kooli jõuluball
16. detsember 2014  1.-3. klassi jõulupidu
15. detsember 2014  3. advendi tähistamine
5. detsember 2014  12.klass Tallinnas "Teeviidal"
5. detsember 2014  8.a klass õppekäigul Võhma küünlavabrikus
4. detsember 2014  Õppekäik Riiga (7.-12. klassi õpilased)
14. november 2014  Koolis on noorsoopolitseinik Tiit Treial
13. november 2014  Koolis on noorsoopolitseinik Tiit Treial
12. november 2014  Noortekonverents "Lahe koolipäev" (Tallinn)
12. november 2014  9.-12. klassi õpilased etendusel "Frankenstein"(Tallinn)
11. november 2014  Külas "Rajaleidja" karjäärikoordinaatorid
7. november 2014  Isad kooli!
6. november 2014  Vikotriinipäev poistele
5. november 2014  Traksi- ja lipsupäev poistele
31. oktoober 2014  Laulukonkurss
17. oktoober 2014  I õppeveerandi aktus
16. oktoober 2014  Veerandilõpu mälumäng( 1.-3. kl; 4.-6. kl; 7.-9. kl; 10.-12. kl ja õpetajad)
10. oktoober 2014  Rebaste ristimine
9. oktoober 2014  Etenduse "Jussikese seitse sõpra" külastus (algklassid)
9. oktoober 2014  Pildistamispäev (klassipildid, autahvel)
8. oktoober 2014  Maakondlik õpioskuste olümpiaad (Nõo)
8. oktoober 2014  Soome lahe aastaviktoriin (Tartu)
3. oktoober 2014  Õpetajate päeva tähistamine
26. september 2014  Tartumaa koolinoorte MV maastikuteatejooksus (Lähte)
24. september 2014  Lastevanemate üldkoosolek
23. september 2014  Tartumaa koolidevaheline jalgpalliturniir (Ülenurme)
22. september 2014  Sügise sünnipäev (algklassid)
22. september 2014  Kooli sügiskross (1.-12. klass)
18. september 2014  Tartumaa koolinoorte karikavõistlused kergejõustikus (Ülenurme)
12. september 2014  Ülevabariigiline tervisepäev "Reipalt koolipnki!"
20. juuni 2014  Põhikooli lõpuaktus kell 13.00; Gümnaasiumi lõpuaktus kell 16.00
5. juuni 2014  Õppeaasta lõpuaktus
3. juuni 2014  Talendijaht
2. juuni 2014  Matkapäev
28. mai 2014  Tänuõhtu kell 17.00
27. mai 2014  9. klassi lõpukell
24. mai 2014  Rõngu kodukandipäeva ausambajooks
9. mai 2014  Emadepäeva kontsert
8. mai 2014  Kontsert: Virgo Veldi saksofonil ja Jaak Lutsoja akordionil
24. aprill 2014  Abiturientide lõpukell
23. aprill 2014  Jüripäeva tõrvikutega teatejooks
21. aprill 2014  Kooli kevadkross (21.-23.aprill- tunnisisene)
17. aprill 2014  Võõrkeelte päev
16. aprill 2014  Võrkpalli kooliliiga 6.-9. klass(Viljandi)
15. aprill 2014  Võrkpalli kooliliiga 6.-9. klass(Viljandi)
14. aprill 2014  Tartumaa meistrivõistlused murdmaajooksus
9. aprill 2014  Maakondlik "Tarkade ja osavate mäng" 2. klassile (Kambja)
8. aprill 2014  Tartumaa koolinoorte võrkpallivõistlused (Nõo)
1. aprill 2014  Naljapäev
27. märts 2014  Maakondlik 3.-4. klasside jutukirjutamise võistlus
27. märts 2014  Matemaatikavõistlus "Känguru"
25. märts 2014  1949.aasta märtsiküüditamise aastapäev
16. märts 2014  Maakondlik loodusmäng 4. klassidele (Ilmatsalu)
15. märts 2014  Koolinoorte teatrifestivali maakonnavoor
14. märts 2014  Emakeelepäev
12. märts 2014  12. klasside inglise keele olümpiaad (Tartu)
8. märts 2014  Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
7. märts 2014  Naistepäevakontsert (Maria Listra-vokaal; Piia Paemurru- klaver)
7. märts 2014  Tüdrukutenädal jätkub (kuulsustepäev)
6. märts 2014  10.-11. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor (Elva)
6. märts 2014  Tüdrukutenädal jätkub (ehetepäev)
5. märts 2014  5. klasside inglise keele viktoriin (Tartu)
5. märts 2014  Tüdrukutenädal jätkub (soengupäev)
4. märts 2014  Tüdrukutenädal jätkub (kleidipäev)
3. märts 2014  Algab tüdrukutenädal (seelikupäev)
1. märts 2014  Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
26. veebruar 2014  8. klasside inglise keele kirjalik olümpiaad (Tartu)
26. veebruar 2014  Võrtsjärve talimängude laste päev
21. veebruar 2014  EV 96.aastapäeva tähistamine
20. veebruar 2014  Eesti Vabariik 96. Viktoriinipäev
16. veebruar 2014  Vabariikliku keemiaviktoriini I vooru vastuste esitamine
14. veebruar 2014  Sõbrapäev
14. veebruar 2014  Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
3. veebruar 2014  Tartu rahu aastapäeva tähistamine
3. veebruar 2014  Lahtiste tundide nädalal õpetajatele (3.-7. 02)
31. jaanuar 2014  Algklasside küünlapäeva luulekonkurss(Nõo)
25. jaanuar 2014  Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
25. jaanuar 2014  Holokausti ohvrite mälestuspäev
24. jaanuar 2014  Ülekooliline "Lipsupäev"
21. jaanuar 2014  7. ja 8. klass osaleb TÜ stomatoloogiakliiniku uuringus
18. jaanuar 2014  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
16. jaanuar 2014  3.-6. klassi õpilaste kontsert Rõngu Hooldusravikeskuses
13. jaanuar 2014  Aleksander Läte 154. sünniaastapäeva tähistamine Rõngu kalmistul
19. detsember 2013  Jõuluball (7.-12.klass, lapsevanemad, koolitöötajad, vilistlased)
18. detsember 2013  Külastame Koduta loomade varjupaika Tartus
17. detsember 2013  1.-6. klassi jõulukontsert
16. detsember 2013  3.advendihommik
12. detsember 2013  Jõululaat
9. detsember 2013  2. advendihommik
2. detsember 2013  1. advendihommik
29. november 2013  9. ja 12.klass infomessil "Teeviit" (Tallinn)
23. november 2013  3.-5. klass külastab etendust "Pipi Pikksukk" (Tallinn)
22. november 2013  Tondidisko
8. november 2013  Isadepäeva loomevõistlus
7. november 2013  Tartumaa 4.-5. klasside meistrivõistlused rahvastepallis ( Nõo)
6. november 2013  Lastevanemate üldkoosolek
4. november 2013  9. klassi karjäärinõustamine
30. oktoober 2013  1. ja 2. klass Tartus teatrifestivalil "Teater noorele vaatajale"
4. oktoober 2013  Õpetajate päev
3. oktoober 2013  Pildistamispäev (kogu koolipere)
2. oktoober 2013  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus (Lähtel)
30. september 2013  MTÜ YFU Eesti rahvusvahelise õpilasvahetuse presentatsioon (9.-11. klass)
27. september 2013  Sõpruskohtumine Hoboli kooli õpilaste ja õpetajatega
26. september 2013  Sõbradisko (9. klass, naaberkoolide 9. klassid, Norra sõpruskooli õpilased)
26. september 2013  Sõruskohtumine Hoboli kooli õpilaste ja õpetajatega
25. september 2013  Sõpruskohtumine Hoboli kooli õpilaste ja õpetajatega
24. september 2013  Sõpruskohtumine Hoboli kooli õpilaste ja õpetajatega
23. september 2013  Sõpruskohtumine Norra Hoboli kooliga
20. september 2013  Sügise sünnipäev(algklassid)
6. september 2013  Ülekooliline tervisepäev
21. juuni 2013  Lõpuaktused
8. juuni 2013  Võrtsjärve Suvemängud Kolga-Jaanis
3. juuni 2013  Talendijaht
31. mai 2013  Ülekooliline matkapäev
30. mai 2013  Võrtsjärve õppepäev
28. mai 2013  Tänuõhtu
27. mai 2013  9. klassi lõpukell
24. mai 2013  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus(Ülenurme)
20. mai 2013  Spordipäev 6.-11. klass
18. mai 2013  Rõngu kodukandipäev
10. mai 2013  Emadepäeva kontsert
2. mai 2013  Avatud uste päev
30. aprill 2013  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus (Elva)
24. aprill 2013  Abiturientide lõpukell
23. aprill 2013  Jüripäeva tõrvikutega teatejooks
18. aprill 2013  Võõrkeelepäev
1. aprill 2013  Pahupidipäev
14. märts 2013  Emakeelepäev
9. märts 2013  Loodusteaduste olümpiaad (Tartu)
8. märts 2013  5.klasside ajalooviktoriin (Puhja)
8. märts 2013  Miksteatri etendus "Kuidas ta seda teeb?"
7. märts 2013  Kodunduse ja tööõpetuse olümpiaad (Elva)
6. märts 2013  EMLS poiste lauluvõistlus(Tartu)
4. märts 2013  Moenädal (4.-8. märts)
2. märts 2013  Kooli suusamatk-maraton
1. märts 2013  Algklasside muinasjutukonkurss (Elva)
1. märts 2013  Õigekirjaolümpiaad (Tartu)
27. veebruar 2013  Kooli MV murdmaasuusatamises
22. veebruar 2013  Eesti Vabariik 95 pidulik aktus
14. veebruar 2013  Meistrivõistlused murdmaasuusatamises (maakondlik)
14. veebruar 2013  Sõbrapäev
12. veebruar 2013  Vastlapäev
9. veebruar 2013  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruar 2013  Võrtsjärve talimängude laste päev (Rannus)
2. veebruar 2013  Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
1. veebruar 2013  Tartu Rahu-93
1. veebruar 2013  Küünlapäeva luulekonkurss algklassidele (Nõo PK)
31. jaanuar 2013  Teemapäev "Multikategelased ja filmikangelased"

Rõngu Keskkool, Puiestee 19, Rõngu 61001, Rõngu vald, Tartumaa | Reg. nr: 75007675 | Tel: 7459438, 53401469 | kool@rongu.edu.ee