<<detsember 2016>>
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Tervist edendav kool
e-kool

Rġngu Keskkool

 

 
 

 

 

 

1. detsembril 2016 Varal toimunud Tartumaa maakoolide aastalõputurniiril saalijalgpallis saavutas võistkond koosseisus:

 
Rasmus Kork
Markus Kuris
Kösta-Villem Tatar
Raido Hurt
Kätlin Karjus
Rainer Mõttus
Robin Paring
 
 
III koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

 

 

 

 

Õnnitleme 8. novembril Tartumaa koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel II koha saavutanud tüdrukute tiimi:

 

Elely Palm, Regiina Kesküla, Emma-Emilie Allas, Emily Saaremaa, Laura Tõniste, Gretlyn Koppel Mariliis Kiisla ja Karolin Kiisla (pildil koos kõigi võistlustel käinutega)

 

 

 

 

 

Kooli 330. juubeli aktuse video on veebilehel loendi Ajalugu juures 

 

 

Täname kõiki, kes võtsid osa Rõngu kooli 330. juubelist:

 

õpilased, vilistlased, endised ja praegused kooli töötajad, Rõngu Keskkooli hoolekogu, Rõngu Vallavolikogu, Rõngu Vallavalitsus, Tartu Maavalitsus, Mati Hint, Agu Sisask, Toomas Tenno, Tõnis Blank, endine vallavanem Uno Parm, endine vallavanem Priit Pramann, Rõngu Raamatukogu, Valguta Lasteaed-Algkool, Palupera Põhikool, Rannu Kool, Nõo Põhikool, Konguta Kool, Lähte Ühisgümnaasium, Otepää Gümnaasium, Puhja Gümnaasium

     

 

 

 

 

 

Hommikul sõidab valla buss Rõngu Keskkooli õpilastele järgmiselt:
Kell
7.05 Pühaste, 7.15 Varsa, 7.20 Koruste, 7.25 Raigaste,
7.30 Rõngu bussijaam, 7.35 Valguta bussijaam, 7.40 Tulimäe,
7.45 Rannaküla, 7.50 Arja, 7.55 Lossimäe, 8.00 Tilga, Rõngu Keskkool

 

 

Päeval sõidab valla buss Rõngu Keskkooli õpilastele järgmiselt:
I ring kell 15.00 Rõngu Keskkool – Raigaste – Aakre – Rebaste – Pühaste – Varsa – Rõngu
II ring kel 15.30 Rõngu Keskkool – Lossimäe – Arja – Valguta – Tulimäe – Rõngu
 

 

 

 

 

  

 

  1) 13. septembril 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa maakoolide karikavõistlustel saavutasid:

noorema grupi jalgpallis
võistkond koosseisus
 
 
Kris-Richard Russak
Rait-Reinhard Russak
Revo Kolk
Rasmus Kork
Markus Kuris
Hardi Raudsepp
Karin Väljaots
Liana Loorits
Kösta-Villem Tatar
 
 
II koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

 
vanema grupi jalgpallis
võistkond koosseisus
 
 
 
 
 
 
Kertt Lepik
Regina Riis
Liisa Sakson
Raido Hurt
Mait Mägi
Ingrid Pehter
Rainer Mõttus
Robin Paring
 
 
 
 
 
II koha
 
 
Juhendaja treener Kristjan Moorast
 
 

 

                            

 

 

 

 

 

 20. mail 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid: 
 10. kl õpilane
Kristian Eensalu
MAAKONNA MEISTER
kooli rekord
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
9. a kl õpilane
Diana Soop
MAAKONNA MEISTER
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
6. kl õpilane
Regina Riis
II koha 300m jooksus
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
9. a kl õpilane
Egle Tohver
II koha 100m jooksus
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
6. kl õpilane
Kertt Lepik
II koha
60m ja 300m jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
8. kl õpilane
Kaspar Klein
II koha 100m jooksus
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
9. a kl õpilane
Georg Soots
II koha kuulitõukes
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
8. kl õpilane
Miina Mägi
III koha kuulitõukes
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
8. kl õpilane
Alex Saaremaa
III koha kaugushüppes
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets

 

17. märtsil 2016 toimunud ülemaailmses matemaatika võistlusmängus KÄNGURU saavutas:

 2. kl õpilane
Natasha Mi Lehis
Pre-ekolieride arvestuses Eesti Vabariigis
I koha
Juhendaja
õpetaja Anneli Sarnit

 

 

 

 27. aprillil 2016 Elvas toimunud Tartumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel

 

10. kl õpilane
Kristian Eensalu
MAAKONNA MEISTER
kooli rekord
 
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
 6. kl õpilane
Kertt Lepik
MAAKONNA MEISTER
kooli rekord
 
Juhendaja õpetaja Priit Lehismets
 7. kl õpilane
Kadi Kertu Elias
II koht
 
Juhendaja õpetaja Liia Seppa
 
 
 9. a kl õpilane
Egle Tohver
II koht
Juhendaja õpetaja Liia Seppa

 

 

22. aprillil 2016 Rõngus toimunud Jüriööjooksul saavutas:

1.-3. klassi arvestuses
võistkond koosseisus:                
Otto Kits
Triinu Paate
Elely Palm
Reimo Kadak
Emma-Emilie Allas
 
 
I koha
4.-6. koha arvestuses
võistkond koosseisus:
Karin Väljaots
Aliina Krivtsov
Jaana Peri
Markus Kuris
Urmo Nõlvak
Rasmus Kork
 
 
I koha
7.-9. klassi arvestuses
olid võistkonna koosseisus:
Markus Djukov
Enar Djukov
Mait Laane
 
 
Saavutati I koht

12. aprillil 2016 Elvas toimunud Tartumaa õpilaskonkursil kodunduses teemal Küpsetised sai: 

 7. kl õpilane
Michell Naudi
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

7. aprillil 2016 Nõos toimunud Tartumaa Koolinoorte Meistrivõistlustel võrkpallis said 

 

MAAKONNA MEISTRIKS:

 

 8. kl õpilane
Miina Mägi
Juhendaja treener Enn Kangur
 8. kl õpilane
Elsbet Pedaja
 
 9. a kl õpilane
Liisa Tatar
 

 

II koha saavutas 8. kl õpilane Alex Saaremaa Juhendaja treener Enn Kangur 

 5. aprillil 2016 Puka rahvamajas toimunud Laulukarusselli Valgamaa piirkondlikus eelvoorus saavutas:

 2. kl õpilane
Eleonor Laas
  I koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

30. märtsil 2016 Nõos toimunud Tartumaa 5.-6. klasside kodunduse konkursil ,,Võileivad“ saavutas: 

 

 6. kl õpilane
Eliisa Johanna Kesa
II koha
Juhendaja õpetaja Kaire Kompus

 

12. märtsil 2016 Rõngu Rahvamajas toimunud XIII Tartumaa koolinoorte teatripäeval tunnistati:


Põhikooli noorema astme parimaks osatäitjaks Emily Saaremaa. Juhendaja õpetaja Anu Ostrak


Põhikooli vanema astme parimaks osatäitjaks Karin Väljaots. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar


Eripreemia sai Andero Kesküla. Juhendaja sotsiaalpedagoog Aino Kommisaar
 

 

12. märtsil 2016 Rannus toimunud Solistide laulukonkursil Rannu Kuldnokk 2016 saavutas: 

8. kl õpilane
Kaspar Klein
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

 

11. märtsil 2016 Rõngus toimunud Tartumaa 5. klasside ajalooviktoriinil saavutas:

võistkond koosseisus:
Helen Kivisikk
Urmo Nõlvak
Kristel Paurson
Viiu Repän
II koha
Juhendaja õpetaja Anne Leppik

 

2. märtsil 2016 Ülenurmel toimunud Tartumaa muusikaõpetuse olümpiaadil saavutas: 

gümnaasiumiastmes 11. kl õpilane
Karin Pungas
II koha
Juhendaja õpetaja Erle Mägi

 

29. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Võrkpalli Kooliliiga Tartumaa turniiril saavutas:

tütarlaste arvestuses võistkond koosseisus:
Meliise Tedrema
Miina Mägi
Elsbet Pedaja
Liisa Tatar
III koha
Juhendaja treener Enn Kangur

23. veebruaril 2016 Lähtel toimunud Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises saavutas:

7. kl õpilane
Kertu Kork
II koha

20. veebruaril 2016 Tartus toimunud Tartumaa kunstiolümpiaadil saavutas: 

12. kl õpilane
Tiina Laineste
III koha
Juhendaja õpetaja Raimond Lepiste
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

  

 

 

                         

 

 

 

 

Rġngu Keskkool, Puiestee 19, Rġngu 61001, Rġngu vald, Tartumaa | Reg. nr: 75007675 | Tel: 7459438, 53401469 | kool@rongu.edu.ee